Білорусь відмовилася від українського пива. У Львові готуються до переговорів

Економіка13 січня 201173815

Білорусія призупинила постачання пива з України. Про це заявив начальник сектора пивоварної галузі концерну «Белгоспищепром» Євген Марьюшич. Водночас у «Львівській пивоварні», що входить до Carlsberg Group, яка має у Білорусії завод, готуються до переговорів.

"Українські постачальники не хочуть приймати нашу пропозицію щодо встановлення мінімальних цін на пиво", - пояснив він.

При цьому він нагадав, що 4 квітня 2010 року концерн ініціював антидемпінгове розслідування щодо поставок українського пива, пише УНІАН.

"При подачі заяви про початок розслідування ми провели аналіз імпорту пива, зокрема з України. Були встановлені факти демпінгу", - розповів начальник сектора.

За його даними, вартість українського пива на кордоні з Білорусією становить близько 25 центів за літр.

"Вони викупляють цілі полиці в магазинах і збивають ціни на білоруське пиво", - сказав він.

Він повідомив, що імпортне пиво займає 30% білоруського ринку.

"Якщо Росія останні 3 роки стоїть практично на одному й тому ж рівні, то Україна з 2005 року збільшила поставки в 12 разів", - додав Є.Марьюшич.

За його даними, за 11 місяців 2010 року загальний імпорт пива до Білорусії становив 12,9 млн. декалітрів, із них на Україну припало 4,3 млн.

Водночас директор "Львівської пивоварні", що входить до Carlsberg Group, Олександр Руднєв у коментарі ZAXID.NET зазначив, що до 2011 року обсяги експорту пива ТМ "Львівське" до Білорусі були не дуже великими, у порівнянні із обсягами експорту в інші країни. Проте компанія мала намір збільшувати обсяги постачання пива на білоруський ринок. О.Руднєв додав, що компанія буде здійснювати активні кроки, щоб врегулювати ситуацію із рішенням білоруської влади, оскільки білоруський ринок є важливим для Carlsberg Group яка має там свій завод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук