Більше половини експорту з Прикарпаття надходить до країн СНД

Економіка16 червня 20117980

Протягом січня-квітня 2011 року Прикарпаття експортувало до країн СНД більше половини своїх товарів, до країн Європи, в тому числі ЄС – понад чверть. Відтак обсяги експорту становлять $309,4 млн, імпорту – $259,4 млн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги експорту зросли у 2,9 раза, імпорту – у 2,8. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі становило $50 млн.

Партнерами Івано-Франківської області у зовнішній торгівлі були нерезиденти з 83 країн світу.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Імпорт з країн СНД становив майже половину від загального обсягу ввезених товарів, з країн Європи (у т.ч. ЄС) – понад 40%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли обсяги експорту товарів до країн Америки, Європи, СНД та Азії. Найбільші експортні поставки здійснено у Росію, Польщу, Туреччину, Румунію, Угорщину, Італію, Білорусь та Чехію.

Збільшились й обсяги імпортних товарів з країн СНД, Азії та Європи, зокрема, з Російської Федерації, Німеччини, Польщі, Італії та Чехії.

У товарній структурі експорту області провідну позицію займали обсяги продукції хімічної і пов’язаних з нею галузей промисловості та полімерних матеріалів і пластмас. Вагомими були і обсяги відвантажень мінеральних продуктів, механічного та електрообладнання, деревини та виробів з деревини, шкіряної і хутряної сировини та виробів з них.

Серед імпортних надходжень найбільша питома вага припадала на продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, мінеральні продукти, механічне і електрообладнання, полімерні матеріали, пластмаси та каучук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук