Біля ЛОДА шахтарі-інваліди вимагати звільнення голови обласного Фонду соціального страхування

ЕкономікаЮлія Лавришин, 10 липня 20175830
Шахтарі-інваліди під ЛОДА вимагали звільнення керівника обласного Фонду соціального страхування

У понеділок, 10 липня, біля Львівської обласної державної адміністрації близько 50 представників Спілки шахтарів-інвалідів України вимагали звільнення голови обласного Фонду соціального страхування Ігоря Луцишина. За словами шахтарів, Ігор Луцишин звільнив керівника міського Фонду соцстраху та призначив на цю посаду колишню керівницю міського Фонду страхування на випадок тимчасової втрати працездатності Світлану Осінецьку, хоча в розмові з ними обіцяв цього не робити. Натомість Ігор Луцишин стверджує, що обіцяв лише прийняти зважене рішення і саме кандидатуру Онісецької радили йому представники інших організацій.

«Впродовж 12-ти років керівником Фонду соціального страхування у місті Червоноград був Роман Сташкевич, який ліквідував корупцію. Завдяки йому ми почали як належить отримувати всі соціальні виплати та путівки на оздоролення. На наше прохання Луцишин пообіцяв залишити Сташкевича на займаній посаді. Але зараз, коли Сташкевич у відпустці, у нашому фонді з'явилась Світлана Осінецька, яка вже роздає вказівки і поводиться, як керівник, хоча ще не призначена офіційно, – сказав голова відокремленого підрозділу у Львівській області Спілки шахтарів-інвалідів України Василь Закала, – Ця жінка з Червонограда і ми багато про неї чули, тому ми практично впевнені, що за її керівництва буде корупція».

За словами Василя Закали, шахтарям-інвалідам потрібна людина, яка дослухатиметься до них та дбатиме про їхні потреби, а не той, хто у них за спиною призначає «своїх людей».

Усі фото Павла Паламарчука

Таким чином шахтарі вимагають звільнення керівника обласного соцстраху Ігоря Луцишина та збереження на посаді керівника міського фонду, а також проведення у Червонограді громадських слухань щодо всіх майбутніх кадрових призначень у цій структурі.

Як пояснив ZAXID.NET сам Ігор Луцишин, перш ніж приймати рішення про кадрові призначення, він радився з різними організаціями. «По-перше, я обіцяв цим людям подумати та врахувати їхні вимоги, але я радився не лише з ними. Зараз в Україні відбувається реорганізація фондів – Фонд страхування від тимчасової втрати працездатності та Фонд соціального страхування від нещасних випадів на виробництві об'єднюють в єдиний Фонд соціального стахування. Тому я мав вирішити, кого з керівників цих фондів залишити на посаді. Перш ніж прийняти таке рішення, я також радився з профспілкою гірників та міським головою Червонограда. Вони були категорично проти кандидатури Романа Сташкевича, і наполягали на кандидатурі Світлани Онісецької, яка до цього очолювала міський Фонд страхування на випадок тимчасової втрати працездатності», – сказав Ігор Луцишин.

Міський голова Червонограда Андрій Залівський підтвердив ZAXID.NET цю інформацію. «Якщо з двох хороших керівників, якими є і Світлана Онісецька, і Роман Сташкевич, треба обрати одного, то, безумовно, треба обирати кращого. Я поважаю Романа Сташкевича, але перевагу надав Світлані Онісцеькій за її високий кваліфікаційний рівень та за її моральні показники. Але остаточне рішення приймаю не я, а керівник обласного Фонду соцстраху. І якщо ця людина не впорається, то він зможе змінити своє рішення», – сказав Андрій Залівський.

Пізніше до протестувальників вийшов заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський. Він висловив їм підтримку та пообіцяв провести в Червонограді громадські слухання щодо призначення керівника міського Фонду соціального страхування та змусити Ігоря Луцишина надалі дослухатися до думки шахтарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук