Бізнесмени з України кинулися масово орендувати елітне житло у Москві, – ЗМІ

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 серпня 201462431

Інтерес європейців до оренди елітної нерухомості в центрі Москви поступово знижується на тлі ускладнень відносин Росії із Заходом. Водночас все більше елітних квартир знімають бізнесмени і менеджери з України, які покинули свою країну через політичну ситуацію.

Лише за останні три місяці 80% орендарів квартир в найвищому ціновому сегменті елітного житла склали українці, які приїхали до Росії з огляду на політичну обстановку. Ці орендарі дивилися квартири ще навесні, але визначилися і прийняли тверде рішення через 2-3 місяці, укладали договори оренди в червні і липні, розповіла керівник відділу оренди квартир Kalinka Group Юлія Ковальова, яку цитує Gazeta.ru.

При цьому рівень попиту на оренду елітного житла в центрі Москви за другий квартал поступився аналогічному показнику минулого року на 16% на тлі економічної та політичної нестабільності.

«Валютні коливання і політична ситуація, безумовно, відбилися, це вплинуло на скорочення припливу іноземних орендарів в країну. В результаті на ринку знизився рівень попиту елітного житла », - повідомляють спеціалісти з цього питання.

Більшу частину орендарів елітного житла в Москві складають експати – іноземні кваліфіковані фахівці, які приїжджають працювати за контрактом. Тривалість оренди дорівнює тривалості контракту – як правило, це термін від шести місяців до трьох років.

«Таким чином, багато іноземних працівників приїхали в Росію ще до загострення відносин із Заходом і термін їхніх контрактів ще не закінчений», – пише видання.

За оцінками експертів, частка іноземців серед орендарів високобюджетного житла в Москві збереглася на колишньому рівні і склала 68% від загального обсягу попиту. При цьому відбулася зміна складу іноземців – частка вихідців з країн СНД зросла з 6% торік до 10% цьогоріч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук