Бізнесменів Львівщини просять доповнити карту антикризових заходів

Економіка23 квітня 20092300

Для реального виявлення проблемних питань, які найбільше турбують місцевий бізнес, виконавчий комітет м. Моршин Львівської області звернувся до представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій, галузевих об'єднань підприємців долучитися до обговорення та доповнення карти антикризових заходів. Місцевим бізнесменам пропонують чітко сформулювати проблему та її суть і викласти шляхи її подолання - повідомив власкор ZAXID.NET.

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва з метою поглибити публічний діалог бізнесу та Державного комітету на шляху опрацювання основних засад подолання кризових явищ у кожній галузі підприємництва розробив карту антикризових заходів розвитку підприємництва, яка потребує доповнення пропозиціями представників бізнесу з усіх регіонів, які працюють у конкретній сфері господарювання.

Головними сферами діяльності, які потребують вироблення шляхів розв'язання, відповідно до карти, є транспортна та фармацевтична галузі, а також питання оренди державного та комунального майна, землекористування, діяльності ринків, соціальні питання, питання оподаткування, нагляду (контролю), дозвільної системи, державних платних послуг, ліцензування та інші.

Довiдка ZAXID.NET

Карту розміщено на головній сторінці офіційного сайту Комітету: www.dkrp.gov.ua. Пропозиції до карти можна подавати поштою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 або на електронну адресу: [email protected]
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук