Близько 150 студентів із сходу та Криму зарахували до ЛНУ ім. І. Франка

СуспільствоІрина Знась, 1 вересня 20143020

Львівський національний університет імені Івана Франка прийняв на навчання 109 студентів із Криму та ще 30 з Луганської та Донецької областей. Про це сьогодні, 1 вересня, під час прес-конференції розповів ректор університету Володимир Мельник.

«Зараз процес із зарахування студентів із східних областей продовжується. Зокрема частина ще здає академрізницю», – зазначив Володимир Мельник.

За словами ректора, більшість студентів приїхали з неповним пакетом документів, в кращому разі із студентським квитком та заліковою книжкою. Однак найбільше труднощів виникає при погашення академічної різниці.

«При зарахуванні студента третього курсу філософського факультету Таврійського університету академрізниця була 18 предметів. Це дуже складно, нам потрібно дати людині час підготуватись до іспитів», – розповів ректор.

Водночас Володимир Мельник наголосив, що наразі в університеті не залишили поза увагою жодне звернення студента, який хоче перевестись на навчання у Львівський національний університет.

«Були ситуації, коли ми рекомендували людям вступати в інший університет, оскільки там програма ближча, але нікому не відмовили», – наголосив він.

Володимир Мельник додав, що зарахування усіх студентів узгоджували з міністерством освіти. Студентів переводять за рахунок зменшення місць у навчальних закладах сходу.

Також перевестись на навчання до Львівського національного університету виявили бажання кілька студентів-іноземців із Харківської області, однак університет не зміг прийняти їх, оскільки не може забезпечити весь навчальний процес англійською мовою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук