Близько 15-20% держкоштів для переселенців йдуть на фінансування бойовиків на Донбасі, – Розенко

ЕкономікаАндрій Стець, 18 березня 20160
Близько 15-20% держкоштів для переселенців йдуть на фінансування бойовиків на Донбасі, – Розенко
фото УНІАН
Міністр соціальної політики Павло Розенко

За даними СБУ близько 15-20% бюджетних коштів, виділених на потреби переселенців, йдуть на фінансування проросійських бойовиків в Донбасі. Про заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, це в рамках «години уряду» в Верховній Раді, пише «Українська правда».

Розенко уточнив, що 34 млрд гривень - це загальна сума коштів із Пенсійного фонду, з державного бюджету України, яка виділяється вимушеним переселенцям у вигляді пенсій і соціальних допомоги.

«Але проблема справді є. Значна частина цих коштів - за розрахунками СБУ, це може бути на рівні 15-20% - справді через злочинні схеми, нелегально, неофіційно перетікає на територію, яка не контролюється українською владою, і слугує фактично у вигляді заробітних плат або по-іншому фінансуванням тероризму», - сказав міністр соцполітики.

Розенко зазначив, що Міністерство соціальної політики зі Службою безпеки України розпочало жорстку боротьбу з цим явищем протягом останніх трьох місяців.

«Ми розпочали цю роботу. Ми не боремося проти переселенців – жоден реальний переселенець нічого не втратить. Але ми перекриємо фінансування, яке йде нелегально з держбюджету й надходить через злочинні схеми, які побудували у тому числі українські чиновники на місцях, які перетікають на територію так званих Л/ДНР», - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомляли, що із 1,3 млн вимушених переселенців понад 60% фактично постійно проживають на окупованих територіях Донбасу і не повинні отримувати пенсії і соцвиплати.

1 березня Мінфін анонсував першу в історії України перевірку соціальних виплат. За даними відомства, економія для бюджету може скласти щонайменше 5 млрд гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук