Борг із зарплати на Львівщині становить близько 90 млн грн

Економіка29 червня 20103330

Заборгованість зарплати на Львівщині становить близько 90 млн грн. Понад 25000 людей в області вчасно не отримують заробітної плати.

Про це у коментарі ZAXID.NET повідомила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ліляна Гримська.

За її словами, обласна адміністрація працює з основними боржниками з виплати зарплати. "Зарплата не виплачується з різних причин, але у нас немає таких випадків, щоб керівник підприємства відпочивав на курортах, а зарплати не виплачував. 22,5 млн грн підприємствам заборгувала держава за виконання замовлень. Ми провели нараду з головами всіх РДА, які мають провести роботу із керівниками підприємств з того приводу, що виплата зарплати є пріоритетом", - наголосила Ліляна Гримська.

За її словами, на Львівщині 25000 людей не отримують вчасно зарплати. Серед найбільших боржників з виплати заплати ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут", який заборгував своїм працівникам 4,7 млн грн, а також ДП "Угерський спиртовий завод" та ДП "Львівський бронетанковий ремонтний завод".

Довiдка ZAXID.NET

24 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ліляни Гримської відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Підприємства-боржники з виплати заробітної плати: комунальне підприємство "Бориславводоканал", державне підприємство "Санаторно-курортний лікувальний центр "Шкло", державне авіапідприємство "Львівські авіалінії", комунальне підприємство "Львівелектротранс", комунальне підприємство "Львіврембудпостач", публічне акціонерне товариство "Фірма "Нафтогазбуд", державне підприємство "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут", ТзОВ з транспортного будівництва у Західному регіоні фірма "Західтрансбуд" тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук