Борг із зарплати на промпідприємствах Львівщини зменшився на 54%, – ОДА

Економіка15 грудня 20102341

За попередніми розрахунками, випуск промислової продукції на Львівщині у 2010 році у порівнянні з минулим роком збільшиться на 1,3%. Про це повідомив 15 грудня під час доповіді на колегії Львівської ОДА начальник головного управління економіки Денис Шмигаль.

За його словами, ця динаміка є позитивною, оскільки у 2009 році було зафіксоване зниження випуску такої продукції на 19,6%. Зокрема, за результатами цього року очікується зростання продукції переробної промисловості на 4%, зазначив Шмигаль.

Окрім того, Шмигаль повідомив, що цього року в промисловій галузі у Львівській області було створено 6,5 тис. робочих місць, 5,5 тис. з яких – у переробній промисловості.

Співдоповідач, в.о. начальника управління промислової політики ОДА Наталія Савка натомість поінформувала, що мала місце позитивна динаміка виплати заборгованостей із зарплати. Так, за її словами, за перші 10 місяців 2010 року заборгованість на промислових підприємствах зменшилася на 54%.

Начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Дмитро Мороз у свою чергу повідомив, що за 2010 рік АПК уже сплатив до обласного бюджету 57,7 млн грн, що відповідає зростанню приблизно на третину у порівнянні з попереднім роком.

Водночас Денис Шмигаль презентував проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2011 рік, якою, зокрема, передбачається зростання обсягів виробництва у промисловому комплексі на 5,5%. Звіт та програма були прийняті Колегією Львівської ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Скорочення - БРЕХНЯ!!!! 16 грудня 2010, 02:44

  У ЛНДРТІ (радіотехнічний інститут) борг більше 5 мільйонів починаючи з [b]січня 2007-го року[/b] (тобто незабаром чотири роки!!!), всього [b]не виплачено вже 17 зарплат[/b], i платити ніхто не збирається (тобто [b]жодної заборгованої зарплати за цей рік погашено не було[/b]). Навпаки, борг постійно росте: [b]за весь 2010-й рік зарплата була лише 4 рази[/b]...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук