Борислав на Львівщині залишиться без води через борг за електрику

Економіка25 січня 20114460

Сьогодні, 25 січня, здійснюватиметься припинення електропостачання КП „Бориславводоканал” та ДП „ЖКК” (будинок по вул. Кримській,28) у зв’язку із заборгованістю за спожиту електричну енергію.

Борг КП "Бориславводоканал" за спожиту електроенергію становить 138,9 тис. грн, борг ДП "ЖКК" — 374 тис. грн, повідомили ZAXID.NET у відділі корпоративних зв’язків ВАТ "Львівобленерго".

17 січня 2011 року КП "Бориславводоканал" та ДП "ЖКК" отримали повідомлення про припинення електропостачання у разі непроведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію.

ВАТ "Львівобленерго" у своїй діяльності керується чинним законодавством України. Згідно з п. 7.5 Правил користування електричною енергією, постачальник електричної енергії зобов'язаний, попередивши споживача не пізніше, ніж за три робочих дні, припинити повністю або частково постачання йому електричної енергії у разі несплати рахунків відповідно до умов договорів.

ВАТ "Львівобленерго" звертається до споживачів щодо необхідності виконання договірних зобов’язань в частині оплати за спожиту електроенергію і запобігання виникненню соціальної напруги серед мешканців Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук