Британська нафтогазова компанія інвестує у Львівщину майже 4 млн грн

ЕкономікаСофія Трощук, 18 вересня12270

ТзОВ «Юсенко Надра» підписало Меморандум про соціально-економічну співпрацю з селищами Самбірського та Старосамбірського районів. «Юсенко Надра» – українське дочірнє підприємство британської незалежної нафтогазової компанії Cadogan Petroleum. Меморандум почне діяти цього року, а завершиться проект 2022 року. Сума інвестицій становитиме 3,850 млн грн, повідомила у середу, 18 вересня, прес-служба компанії.

У двох районах Львівщини реалізують проекти з розвитку соціальної інфраструктури. Компанія співфінансуватиме програми з благоустрою, ремонту, вуличного освітлення Чукв’янської ОТГ, сіл Страшевичі та Волі.

«Наша компанія має намір працювати та інвестувати у розробку нафтогазових родовищ у Львівській області ще якнайменше 20 років. Цей Меморандум декларує нашу готовність і надалі ефективно співпрацювати з місцевими громадами. Після завершення геологічного вивчення та повного виконання ліцензійної програми робіт Монастирецької ліцензійної площі компанія вже подала пакет документів на отримання спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища, що розташовано в Самбірському та Старосамбірському районах на Львівщині», – розповів Андрій Білий, генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum.

За тринадцять років діяльності в Україні компанія інвестувала близько 4 млрд грн. А загалом за останні два роки інвестори вклали у Львівщину близько 380 млн грн. Cadogan Petroleum співфінансовувала та реалізовувала різноманітні соціальні проекти для громад, а також проекти з енергозбереження та зменшення викидів, ремонту доріг та об’єктів інфраструктури, газифікації сіл, тощо.

Хто ще інвестує у Львівщину?

Додамо, що за 2018 рік в економіку Львівщини залучено 122,4 млн доларів США прямих іноземних інвестицій. Про це повідомляє головне управління статистики ЛОДА.
Саме тому регіон посів друге місце в Україні за цим показником. Найбільше в економіку Львівщини інвестували країни Євросоюзу. З цих країн внесено 82,3% від загального обсягу інвестицій, з інших країн світу – 17,7%. Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини є партнери з Кіпру (187,7 млн доларів), Польщі (135,8 млн доларів), Німеччини (104,9 млн доларів), Нідерландів (86,5 млн доларів), Швейцарії (75,8 млн доларів), Данії (75,2 млн доларів) та Австрії (64,6 млн доларів).

На ці країни припало 79,2% від загальнообласного обсягу прямих іноземних інвестицій. Загалом вкладення в економіку області у 2018 році здійснили інвестори з 24 країн світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук