Бродський у Львові обговорив з підприємцями проблеми бізнесу

Економіка30 червня 20102880

30 червня у Львові пройшло засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській ОДА під головуванням голови облдержадміністрації Василя Горбаля. Участь у засідання взяв голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва України Михайло Бродський.

Також участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів Львівської ОДА, Львівської міської ради, члени депутатських комісій, представники ДПА, митниці, Львівської торгово-промислової палати, підприємці.

Під час засідання було обговорено питання щодо покращення співпраці бізнесу та влади, запропоновані податкові реформи, концепцію програми Регіонального розвитку малого підприємництва на Львівщині на 2011-2012 роки тощо.

Михайло Бродський наголосив: «Я бачу, що громада працює, підприємці розуміють, куди ми повинні йти, розуміють, що потрібно платити нормальну заробітну плату. Ми поставили серйозні завдання владі щодо дерегуляції підприємницької діяльності», – сказав Бродський.

Своєю чергою Василь Горбаль зазначив, що провів уже кілька зустрічей з представниками бізнес-середовища області, і відзначив, що з- кожним разом якість таких зустрічей зростає.

Він також зазначив, що питання створення сайтів для всіх РДА області, за зауваженням Бродського, буде розглянуто. «Коли я оговорив про відеоконференції по Skype, багато хто пішов на курси. Хоча я розумію, що не всі можуть це підтримати», – додав губернатор.

Крім того, М.Бродський зауважив під час брифінгу для журналістів: «Ми домовились з губернатором, що наступні засідання будуть проходити на крупних підприємствах Львівщини». Перше питання, яке, зі слів Бродського, повинен буде поставити голова ОДА керівникам таких підприємств, – про рівень середньої зарплати.

«Давайте почнемо з лакмусового папірця – зарплати. Якраз такі зустрічі дадуть можливість не тільки з бізнесом спілкуватися, а й з профспілками, робітниками», – додав Бродський.

Він зазначив, що наступну нарада обласної влади з підприємцями заплановано провести на «Електроні».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук