Будівельна компанія ТКС відкриває сьомий бетонний завод

Економіка8 квітня 201112070

8 квітня будівельна компанія ТКС запустила сьомий бетонний завод компанії. Досі мережа налічувала шість бетонних заводів: три у Києві (вул. Червонопрапорна, вул. Берковецька та Бортничи, вул. Лугова), один у Львові (вул. Стрийська) та два заводи у Трускавці Львівської області (вул. Мазепи).

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Будівельної компанії ТКС.

Загальна потужність перелічених шести заводів становить близько 500 куб м /год.

Сьогодні по вул. Червонопрапорна,28 відкривається четвертий завод у Києві.

«Новий завод дозволяє виробляти бетони всіх марок, включаючи високоміцні спецбетони класів В40-В60. Потужність нового заводу - 60 куб м/год. Встановлено чотири бункери для інертних компонентів і два для в’яжучого», – зазначив директор «ТКС-Бетон» Андрій Лисич.

У планах компанії ТКС відкрити другий завод у Львові та збільшити потужності існуючих виробничих баз у Києві до 2000 куб. м за зміну. Таким чином ТКС зможе більш ніж вдвічі збільшити виробництво товарного бетону у порівнянні з 2010 роком. Протягом 2011-2012 років планується наростити долю ринку з існуючих 1,6% до 4% в цілому по Україні.

Довідка

Група компаній ТКС працює у трьох напрямках: девелопмент, будівництво і виробництво бетону. У 2008 році, незважаючи на кризу, було проведено залучення прямих інвестицій в бетонний бізнес шляхом продажу 20% акцій компанії з виробництва бетону TKS CONCRETE LIMITED. У 2009 році запрацював перший бетонний завод у Києві. Компанія здійснює доставку бетону та будівельних сумішей на власному спецтранспорті - в управлінні знаходиться близько 50 міксерів місткістю від 5 до 12 куб м.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук