Будівлю Львівського апеляційного суду відреставрують за майже 70 млн грн

ЕкономікаКатерина Родак, 16 жовтня 20189480
Будівля Львівського апеляційного суду на вул. Саксаганського, 13

Будівлю Львівського апеляційного адміністративного суду, що на вул. Саксаганського, 13, повністю відреставрують за 69,5 млн грн. Згідно з даними Prozorro, з підрядником уже уклали відповідну угоду.

За перемогу в аукціоні боролись дві фірми: ПП «Будкомплект Плюс» та ПП «Бекас-Буд». Запропонована ціна першого підприємства виявилась нижчою (69,1 млн грн), однак його пропозицію відхилили через невідповідність документації. Відтак 16 жовтня Львівський апеляційний суд уклав угоду з ПП «Бекас Буд» на 69,5 млн грн.

За ці кошти підрядник повинен провести усі роботи з фасадом, зокрема почистити, провести реставрацію та пофарбувати його. Також він має влаштувати перекриття, гідроізоляцію фундаментів, замінити усі вікна. Окрім того, підрядник має провести ремонтні роботи усередині будівлі суду, у тому числі влаштувати усі комунікації та встановити насосну станцію. У межах цих робіт в будівлі суду також встановлять нові камери відеоспостереження, інформаційні табло, протипожежну та охоронну сигналізацію.

Реставрацію будівлі мають повністю завершити до кінця 2019 року.

Згідно даних бізнес-платформи власником Youcontrol, одноосібним власником та керівником ПП «Бекас-Буд» є Роман Бекас. У компанії є 24 види діяльності, більшість яких стосується промисловості.

Будівля на вул. Саксаганського, 13 збудували у 1921 році, вона є пам’яткою архітектури місцевого значення. Спочатку у цьому будинку розміщувалась Цісарсько-королівська фінансова прокуратура, у радянські часи — штаб з'єднання військово-повітряних сил, а нині - Львівський апеляційний адміністративний суд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук