Буковинці почали частіше відвідувати театр та кіно

Культура25 липня 20117371

За перше півріччя 2011 року заклади культури області надали платних послуг на суму 7 млн 715 тис. грн, що на 1 млн 385 тис грн (22%) більше, ніж відповідного періоду минулого року. Театрально-концертні установи поставили 867 вистав та концертів, які відвідали 102,6 тис. глядачів. Валовий збір від продажу квитків склав 1 млн 110 тис. грн, що на 21% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Про це 25 липня  під час селекторної прес-конференції повідомив начальник управління культури обласної державної адміністрації Іван Петрусяк.

За його словами, на Буковині діє понад 2 тисячі колективів аматорського мистецтва. З них звання “народний аматорський” мають 135. Протягом травня-червня цього року проведено атестацію колективів зі званням “народний”, повідомили у прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Працівники музейних установ організували 103 вистави, провели 1 170 екскурсій. За півріччя музеї відвідали 145 тисяч чоловік. Кіноустанови надали послуг на 1 млн 527 тис. грн, що на 14% більше ніж, порівняльного періоду. Заклади культури відремонтовано на  593 тис. грн, на оновлення матеріальної бази витрачено 229 тис. грн.

Випускником Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича став 121 спеціаліст. 105 з них закінчили навчальний заклад за державним замовленням та отримали направлення на роботу в заклади культури області.

Бюджетне фінансування бібліотек на книги та періодику на перше півріччя цього року склало 354 тис. грн, що на 35 тис. грн більше, ніж торік. Технічна база бібліотек сьогодні налічує 175 комп’ютерів, в тому числі 26 у сільських бібліотеках, повідомив Іван Петрусяк.

У бібліотеках області функціонує 21 інформаційно-ресурсний центр – у Кіцманській, Сторожинецькій, Хотинській, Заставнівській, Кельменецькій, Новоселицькій центральних районних бібліотеках. Для користувачів обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка працює Інтернет-центр “Вікно в Америку”, центр європейської інтеграції “Буковина-Європа”, регіональний інформаційний центр “Буковина”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук