Бюджет Львівщини на 2015 рік становитиме понад 6,6 млрд грн

Львівська обласна держадміністрація сформувала проект обласного бюджету на 2015 рік і подала його обласній раді на розгляд і затвердження. Про це повідомив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків сьогодні, 12 січня, на спільному засіданні Обласної асоціації місцевих рад Львівщини та комісії з питань бюджету обласної ради.

Отож, за його словами, проект обласного бюджету на 2015 рік сформований у загальній сумі 6619,2 млн грн, що на 238,2 млн грн (3,7%) більше від виконання бюджету за минулий рік, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської облради.

Відповідно до змін до бюджетного та податкового кодексів та закону України «Про державний бюджет на 2015 рік», 86,6% обласного бюджету Львівщини становитимуть трансферти з державного бюджету і лише 12,7% – податки і збори.

Окрім того, Олег Демків зазначив, що 2015 року з державного бюджету передаються на фінансування з обласного бюджету вісім установ освіти, два медичні заклади Львівської залізниці, три обласні організації фізкультурно-спортивних товариств, 26 ветеринарних лікарень і 21 ветеринарна лабораторія області.

Найбільшу частку у видатках обласного бюджету становитимуть видатки на галузь охорони здоров’я – 42,8%, освіти –35,3%, соціального захисту – 4,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук