<

Бюджет розвитку Львова поповниться на 159,5 тисяч гривень

Економіка23 червня 20110

У Львові відбувся перший етап чергового конкурсу на придбання нерухомості, організованого управлінням комунальної власності. Від продажу приміщень конкурсним способом бюджет розвитку поповниться щонайменше на 159,5 тис. грн.

На придбання одного об’єкту нерухомості зголосилося більш ніж 2 претенденти. Кожен з 8 учасників конкурсів з продажу нежитлових приміщень має можливість придбати об’єкт у випадку підвищення запропонованої раніше ціни. Учасники можуть це зробити включно по 23 червня цього року, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

«Цього разу управління запропонувало до продажу конкурсним шляхом 3 об’єкти загальною площею 58,1 м.кв, з розташуванням на першому та цокольному поверхах. Зацікавленість у придбанні приміщень виявили та подали у встановленому порядку заяви 8 учасників. По одному з об’єктів поступила пропозиція, що майже в 3 рази перевищує стартову ціну. Як результат - від продажу приміщень конкурсним способом бюджет розвитку поповниться щонайменше на 159,5 тис. грн», – роз’яснив  начальник управління комунальної власності Євген Климкович.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук