<

Бюджети Львівщини позичали з початку року в 6 разів більше, ніж торік

Економіка17 червня 20111

До бюджетів Львівської області з початку 2011 року залучено в 6 разів більше короткотермінових позичок, аніж за аналогічний період 2010 року. Загалом залучено 526 млн грн, – повідомив 17 червня під час засідання правління Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

З його слів, за п’ять місяців 2011 року бюджет Львівської області виконано на 96% щодо планового показника, відтак до консолідованого бюджету Львівщини надійшло 1,5 млрд грн (на 128 млн грн більше від аналогічного показника 2010 року).

Для порівняння зі слів Демківа, у січні-лютому 2011 року показник виконання бюджету становив 86,4%.

Серед причин невиконання бюджету службовець назвав збільшення планових показників місцевими бюджетами загалом у області на суму понад 103 млн грн (що є одним з найбільших показників серед областей України).

Водночас у області, з його слів, нараховують понад 100 млн грн не облікованих податків, що є значним резервом для наповнення дохідної частини бюджету. 54,9 млн зі згаданих 10 млн грн становлять несплачені податки з доходів фізичних осіб. Найбільші суми таких боргів – у Львові, Дрогобичі, Сокалі, Червонограді, Яворівському районі тощо.

«За п’ять місяців область мобілізувала до державного бюджету 3,5 млрд платежів, що на 31% більше, ніж аналогічний показник 2010 року. натомість область своєчасно отримує усі дотації з держбюджету. За січень-травень ми отримали 100% запланованих дотацій», – сказав Олег Демків.

Як інформував ZAXID.NET , голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк під час виїзного засідання колегії ОДА у Дрогобичі доручив терміново провести уточнення місцевих бюджетів.

Водночас він негативно оцінив низький рівень виконання бюджетів на низці територій, а також низьке надходження податків із фізичних осіб з використання земель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук