Бюджети п’яти міст та двох районів Львівщини можуть недовиконати

Економіка9 грудня 20102300

У бюджетах Трускавця, Самбора, Борислава, Дрогобича, Стрия, а також Сколівського та Самбірського районах не вистачає коштів на покриття усіх запланованих видатків. Про це 8 грудня під час наради щодо виконання бюджетів заявив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль.

В.Горбаль зазначив: "Надходження до бюджетів цього року - на 226,8 млн грн, що майже на 12%, більше ніж торік. Попри це ми очікуємо значні складнощі з завершенням бюджетного року у м. Трускавець, Самбір, Борислав, Дрогобич, Стрий, а також Сколівському та Самбірському районах. Можлива навіть не виплата у повному обсязі зарплати за грудень".

За його словами, у цьому році суттєво зменшився обсяг дотації з державного бюджету на вирівнювання різниці між доходами і видатками бюджетів.

Начальник головного управління фінансів Львівської ОДА Олег Демків під час наради повідомив: "Бюджетний рік завершується в складних умовах. Ми зараз з оптимізмом дивимося, що розрахункові показники Мінфіну щодо надходження податків і зборів до місцевих бюджетів будуть все-таки виконані. Формуючи бюджети, місцеві органи самоврядування суттєво збільшили свої видатки, запровадили нові програми. Зараз уже очевидно, що їх в повному обсязі профінансувати не вдасться".

Попри це, за його словами, на 1 грудня відсутні заборгованості з виплати зарплат бюджетним працівникам, соціальних допомог багатодітним сім’ям, малозабезпеченим сім’ям тощо. О.Демків додав: "Але в ситуації, коли території до кінця року далі вже не можуть брати короткотермінові казначейські позики, призводять до того, що є у нас в межах 25-30 млн грн розрив між доходами і видатками бюджетів міст і районів". Тому, за його словами, є об’єктивні передумови звертатися за виділенням додаткової дотації на вирівнювання доходів і видатків місцевих бюджетів з державного бюджету. Якщо ці кошти надійдуть, буде можливим достроково за грудень виплатити до кінця року зарплату бюджетникам. Якщо ж ні – це піде в рахунок бюджету наступного року.

Звернення про виділення додаткових коштів з держбюджету передбачене у проекті розпорядження голови Львівської облдержадміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук