Carlsberg Group закриває два заводи в Росії

ЕкономікаІрина Данилів, 29 січня 20156600

Пивоварна компанія «Балтика», що входить до складу данського концерну Carlsberg Group закриває заводи в Челябінську і Красноярську (Російська Федерація). Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Рішення прийнято «в умовах загального падіння ринку пива, пов'язаного зі складною макроекономічною ситуацією і незбалансованим регулюванням та оподаткуванням галузі в Росії». Компанія наголошує, що заводи закриваються після ретельного технічного, логістичного та фінансового аналізу. Після того, як підприємства в Челябінську і Красноярську перестануть працювати, виробництво «Балтики» в Росії знизиться на 15%.

За оцінками компанії, в результаті закриття двох заводів «Балтика» буде змушена звільнити приблизно 560 співробітників, загальна вартість компенсаційного пакету програм підтримки для яких становитиме більше 300 млн руб. При цьому, загальна чисельність двох філій на даний момент становить 766 осіб, йдеться в заяві компанії.

Філії компанії розташовані в Воронежі, Новосибірську, Ростові, Самарі, Тулі, Хабаровську, Челябінську, Ярославлі. З 2008 року власником є данський концерн Carlsberg Group.

В Україні до складу Carlsberg Group входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. Сумарна виробнича потужність усіх трьох заводів складає1 111 млн літрів пива на рік. Кількість працівників, які працюють на підприємствах Carlsberg Ukraine - близько 1 700 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук