Частка експорту до ЄС перевищила 41%, – Мінекономіки

ЕкономікаАндрій Стець, 19 грудня 20163550

Частка експорту до країн ЄС у загальному експорті України перевищила 41% і продовжує зростати. Про це у Facebook повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

За результатами підрахунків обсягів українського експорту до ЄС за 10 місяців 2016 у порівнянні з тим же періодом 2015 року, «питома частка товарів і послуг, які Україна експортує до ЄС, складає 41,4% і продовжує зростати».

У міністерстві відзначили суттєве зростання експорту товарів українських виробників за окремими позиціями.

«Експорт вершкового масла за зазначений період зріс у 130,6 раза, морозива - в 62,0 раза, овочів - у 52,1 раза, турбін на водяній парі - в 30 раз, плавучих маяків, пожежних суден і земснарядів - в 21,9 раза, абрикосів та вишень - в 15,4 раза, чоловічих сорочок - в 6,1 раза», – йдеться у повідомленні.

Оцінка експорту була проведена напередодні третього засідання Ради асоціації Україна-ЄС, яке має відбутися 19 грудня у Брюсселі.

Очікується, що Рада асоціації обговорить відносини між Україною та ЄС, зокрема, політичний діалог і реформи, політичну асоціацію, питання безпеки, економічне та секторальне співробітництво, торгівлю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук