Гройсман заявив про погіршення якості 3G-зв’язку в Україні

Через погану якість 3G прем’єр-міністр доручив перевірити мобільних операторів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 10 травня 201812220
Володимир Гройсман не хоче, щоб оператори вирішували свої технічні проблеми за рахунок абонентів

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає незадовільною якість мобільного зв'язку третього покоління (3G) в Україні. У зв’язку з цим він доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), виконати перевірки операторів мобільного зв’язку.

«Так побігли за 4G, що 3G втратили десь по дорозі. Прошу внести до протокольного доручення уряду НКРЗІ провести заміри щодо роботи операторів... І нехай потім не ображаються. Ми говоритимемо правду», – заявив він на засіданні уряду в четвер, 10 травня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

За словами Гройсмана, якість зв'язку в країні значно погіршилася.

«І якщо хтось говорить, що це транзитний період з 3G до 4G – гаразд, згоден. Але тоді ви можете це зробити безкоштовним. Чому ви маєте вирішувати свої технічні проблеми за рахунок споживачів?» – заявив прем'єр-міністр.

Він також повідомив, що за підсумками вивчення ситуації буде складено звіт про роботу мобільного зв'язку в країні.

Зазначимо, після запуску в деяких містах України мобільного зв’язку четвертого покоління (4G) трійка українських мобільних операторів – «lifecell», «Vodafone-Україна» та «Київстар» – підвищили тарифи для нових абонентів, а також поступово почали переводити на нові тарифні плани абонентів застарілих тарифних планів. Крім того, деякі оператори змінили також умови застарілих тарифних планів, підвищивши в них тарифи.

Мережі четвертого покоління в Україні запущені наразі на дуже високих частотах – 2600 мГц, що не дозволяє повною мірою розгорнути ці мережі і забезпечити хороше покриття. Однак мобільні оператори вже розпочали перерозподіл частот (рефармінг) в діапазоні 1800 мГц, на яких зараз працює 2G, а з липня на цих частотах почне працювати 4G, що дозволить суттєво покращити покриття цим зв’язком і зробити його навіть ширшим ніж це зараз є у 3G. Через це в нічний час можливі труднощі зі зв’язком. Перерозподіл відбуватиметься аж до кінця червня, оператори на своїх сайтах вже розмістили графіки проведення відповідних робіт, абоненти можуть з ними відкрито ознайомитися у відповідних розділах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук