На текстильній фабриці у Сокалі виявили спалах Covid-19

Близько 800 людей відправляють у відпустку на два тижні

Фабрика «Датський текстиль» працює в Сокалі майже 20 років

На фабриці «Датський текстиль», що в Сокалі, виявили спалах Covid-19 у працівників. Зараз на підприємстві тестують близько 800 працівників, а з 13 липня їх відправлять у планову відпустку на два тижні.

Як повідомляє місцеве радіо «Нео-Радіо», у 12 працівників фабрики «Датський текстиль» підтвердили коронавірусну інфекцію. За інформацією головного лікаря Сокальської районної лікарні Романа Шведа, сьогодні на підприємстві відібрали 274 проб для ПЛР-тестів та ІФА-тестів. Керівництво фабрики планує обстежити усіх працівників.

Голова Сокальської РДА Ігор Дацюк зазначив ZAXID.NET, що фабрику закриють на карантин з понеділка, 13 липня, мінімум на два тижні. Натомість заступник директор фабрики «Датський текстиль» Ігор Тріска заявив ZAXID.NET, що фабрику закривають не через спалах коронавірусу. За його словами, усі працівники підприємства ідуть у планову відпустку на два тижні.

«Щороку на третій тиждень липня на два тижні фабрика закрита. У нас такі відпустки є на Різдво, на Пасху, і влітку», – заявив Ігор Тріска.

ДП «Датський текстиль» – це українська текстильна фабрика, що працює з 2001 року. Головний офіс компанії розташований у Данії. На фабриці працює близько 800 людей, що займаються пошиттям тканин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук