Через відключення електроенергії «Львівська залізниця» не заробляє на вантажних перевезеннях

Через відключення електроенергії «Львівська залізниця» не заробляє на вантажних перевезеннях
фото 112.ua

Через відключення електроенергії «Львівська залізниця» зазнає фінансових втрат, оскільки вантажовідправники та вантажоотримувачі не можуть подавати продукцію для перевезення. А тому не отримує для транспортування енергетичне вугілля зі станцій Соснівка та Іваничі.

У другій половині березня не змогли відвантажити жодного вагону вугілля з Центральної збагачувальної фабрики ПАТ «Львівська вугільна компанія», повідомили у прес-службі «Львівської залізниці».

Через це, лише у період з 24 до 30 березня недовантажили 350 вагонів збагаченого (відсортованого від гірничих порід) та 168 вагонів рядового (щойно видобутого) вугілля. Така ж ситуація трапилась і на станції Іваничі, де загалом у березні не відвантажили 365 вагонів твердого палива.

Електроенергію знову відключили у вівторок, 14 квітня, немає її і досі. Через це зі станції Соснівка під завантаження залізничники не можуть забрати 65 вагонів, а також більше доби простоюють, чекаючи на вивантаження, 27 вагонів із рядовим вугіллям. Немає позитивних зрушень і на станції Іваничі: з початку квітня тут відвантажили лише 99 вагонів із запланованих 604.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук