Чернівецький інститут розроблятиме продукцію на замовлення Huawei

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 квітня 20174320
Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук зустрівся з представниками китайської компанії Huawei

Китайська компанія Huawei співпрацюватиме з Інститутом термоелектрики НАНУ у Чернівцях. Про це у п'ятницю, 14 квітня, йшлося під час протокольної зустрічі голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з представниками компанії Huawei та керівництвом Інституту термоелектрики.

Як зазначається буковинські науковці здійснюватимуть розробки на замовлення китайських партнерів. «Компанія має на меті впроваджувати довгострокові дослідження і співпрацювати з українськими науковцями, це сприятиме розвитку обох країн», - зазначив керівник науково-дослідних центрів Нuawei Джун Пенг.

У свою чергу, директор Інституту термоелектрики Лук'ян Анатичук повідомив, що установа вже давно співпрацює з китайськими компаніями. А співпраця з Huawei ставить перед буковинськими науковцями завдання, які не просто виконати. Ці завдання рухають вперед технології.

Компанія Huawei – один зі світових лідерів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Кожен третій дзвінок у світі здійснюється за допомогою телекомунікаційного обладнання цієї компанії. З 1998 року Huawei має представництво в Україні.

Нагадаємо, у лютому 2017 року міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив, що китайська компанія планує до кінця 2017 року відкрити в Києві науково-дослідний центр. За словами міністра, Україна активно працює над розвитком цифровізації проектів, оскільки це дозволить істотно наростити ефективність кожної галузі та економіки загалом. Президент Huawei у Центральній Азії і Кавказі Лю Хонджюн (Liu Hongyun) заявив про значний потенціал України у сфері розвитку цифрових проектів та технологій і запевнив що допоможе Україні якнайшвидше впровадити технологію 4G.

Huawei – компанія, яка працює в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Продукція компанії представлена більш ніж в 170 країнах світу. У компанії – 16 дослідних центрів по всьому світу. На українському ринку Huawei майже 20 років. Постачає устаткування для будівництва мереж стільникового зв'язку різних стандартів для усіх мобільних операторів країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук