Чиновники не хочуть надавати пільги українській IT-галузі

ЕкономікаІрина Данилів, 19 січня 20159250

У 2015 році пільг для IT-галузі не буде, оскільки в країни немає на це грошей, про це заявив заступник голови адміністрації президента Дмитро Шимків в інтерв'ю виданню AIN.ua. Шимків переконаний, що це не завадить розвитку галузі, оскільки вона демонструє «непогану динаміку».

До призначення на пост заступника глави адміністрації, Дмитро Шимків був директором компанії  «Майкрософт Украина».

«Я не є прихильником пільг для IT-галузі, оскільки це питання, як правило, лобіюють аутсорсингові компанії, які намагаються знизити податкове навантаження на зарплатний фонд. З точки зору держави, буде неправильно надавати преференції якісь одній індустрії. Але, думаю, IT-індустрія буде добре розвиватися і сама по собі, галузь демонструє непогану динаміку», - сказав Шимків в інтерв’ю виданню.

На його думку 2015 рік – це не рік для створення спеціальних пільг, оскільки в державі просто немає для цього достатньо коштів. Також заступник голови АП заявив, що не прагне зупинити IT-бізнесменів, які можуть покинути Україну через відсутність пільг.

«Історія про те, що без пільг ми встанемо і поїдемо... Ну, вставайте і їдьте. Я от не поїхав, хоча міг. Якщо є IT-бізнесмени, які хочуть встати і поїхати через відсутність пільг у країні, яка перебуває у стані війни і бореться за свою незалежність - ми не маємо права їх затримувати», - заявив чиновник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук