Чому трейдери втрачають свої депозити?

Економікапромоція, 24 березня 20172580
Чому трейдери втрачають свої депозити?
Ринок Форекс

Часто серед форумів в Інтернеті можна натрапити на теми, створені розчарованими в Форексі людьми, які стверджують, ніби на валютному ринку неможливо заробити і на ньому щастить лише у виняткових випадках. Безумовно, вірити таким заявам не варто, і далі ми розповімо, чому під такими зауваженнями, немає логічної основи.

Причини, за якими новачки втрачають свої депозити:

1. Швидке «освоєння» професії трейдера

Порівняно з іншими ринками (товарним, фондовим або опціонним), на Форексі для новачка створені всі умови. Брокери залучають клієнтів дуже привабливими умовами. На таку хитрість ведуться багато недосвідчених гравців, піддаючись бажанню швидкого і легкого заробітку.

2. Велике кредитне плече

Давайте за приклад візьмемо плече 1:100. Виходить, що трейдер, що має на балансі платформи metatrader 4 100 доларів, цілком може вступати в угоди з сумою в 100 разів більше, тобто 10 тисяч доларів. Якщо в такій угоді ціна зміниться всього на один відсоток, що досить поширене явище, ви, або подвоїти свій баланс, отримавши 100% прибутку, або втратите всі гроші.

3. Мані-менеджмент і управління ризиками

Багато новачки на ринку форекс просто не уявляють, який ризик вони несуть і який капітал варто використати для торгівлі. При цьому навіть коли напрям тренда начебто вгадано, не всі знають, коли потрібно зупинятися, щоб зафіксувати прибуток.

4. Торгівля на емоціях

Емоції – найнебезпечніший ворог трейдера. В деструктивному стані він починає здійснювати операції без діючого алгоритму, а просто тому, що хочеться швидше «відігратися» або зірвати величезний куш.

5. Некомпетентність

Головним моментом у цьому пункті варто вважати відсутність діючої стратегії на ринку Форекс і cfd handelen. Найчастіше гравці починають торгувати, не маючи для цього необхідних знань, досвіду та без проведеного аналізу. Хоча підготуватися в практичному плані не так вже й складно. Досить скористатися демо-рахунком, на якому інтерфейс і умови укладених угод залишаються аналогічними тим, що ми можемо спостерігати і на реальному обліковому записі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук