ДАІ запатентувала європейські автомобільні номерні знаки
Економіка

ДАІ запатентувала європейські автомобільні номерні знаки

О.Г., 29 вересня 2014 2644 1
фото Наші гроші. Львів

Український інститут промислової власності 25 вересня 2014 року зареєстрував патент на промисловий зразок під назвою «знак номерний транспортних засобів». Власниками патенту вказано Департамент ДАІ МВС України і ТОВ «Голден флора».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», загалом зареєстровано 13 варіантів номерного знаку для авто, зокрема й такі, де замість прапора України зображено «зоряне кільце» Євросоюзу. 

Саме за такі номерні знаки із символікою ЄС Департамент ДАІ обіцяв штрафувати водіїв під час протестів у грудні 2013 року.

У кінці 2013 року Мін’юст додав нові буквосполучення на номерні знаки. З того часу про жодні зміни у зовнішньому оформленні номерних знаків для автомобілів не повідомлялось.

ТОВ «Голден флора» зареєстровано лише 11 грудня 2013 року у місті Вишневе Київської області. Статутний капітал — 1 тис. грн. Пошуковик в інтернеті не видає жодної згадки про цю фірму. Власниками є троє людей: Віктор Рівчаненко, Ельміра Салахатдінова і Світлана Халупко.

З 2011 року МВС купувало номерні знаки за процедурою закупівлі в одного учасника у КНВО «Форт», оскільки у підприємства є патент на промисловий зразок «знак номерний транспортних засобів». Патент було отримано у кінці 2010 року. Його власником, окрім державного КНВО «Форт», є польська компанія «УТАЛ», засновниками якої є поляки Яцек Войцеховскі, Манфред Гєбл, Яцек Бєлєцкі, а віднедавна також німецька фірма FirmaErichUtschAG. Патент досі чинний.

У 2014 році «Форт» уклав ліцензійний договір з харківським ТОВ «Світлофор», яким надав останньому право користуватися патентом. Відтак тепер МВС купує номерні знаки в цієї фірми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук