Данилюк назвав свої пріоритети на посаді міністра фінансів

Пріоритетами міністра фінансів є продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, забезпечення прозорого і своєчасного бюджетного процесу-2017, реформування і мінімізація втручання в роботу бізнесу Державної фіскальної служби. Про це новопризначений міністр фінансів України Олександр Данилюк написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Сьогодні обговорив ці завдання на апаратній нараді з керівниками департаментів міністерства і держорганів, які входять у сферу підпорядкування Мінфіну, Державної фіскальної служби, Державної фінансової інспекції, Держказначейства. Зі свого боку, почув про ключові виклики, що існують за різними напрямами роботи Мінфіну», – зазначив міністр.

Данилюк пообіцяв регулярно інформувати про наступні кроки і досягнення в Міністерстві фінансів на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Верховна Рада України 14 квітня ухвалила рішення звільнити з посади прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і призначити на цю посаду Володимира Гройсмана, який заявив про складання повноважень голови Верховної Ради.

Пізніше парламент затвердив представлений прем'єр-міністром кадровий склад уряду, зокрема, посаду міністра фінансів обійняв Олександр Данилюк, який раніше був першим заступником голови Адміністрації президента України і представником президента в Кабінеті міністрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук