ДБР підозрює посадовців Міноборони у причетності до незаконного будівництва у Львові

На території військового містечка розпочали зводити житловий комплекс «Львівська мрія»

ДБР підозрює посадовців Міноборони у причетності до незаконного будівництва у Львові

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить розслідування через будівництво житлового комплексу «Львівська мрія» на території військового містечка на вул. Княгині Ольги, 1-5. Як повідомили у ДБР, слідчі підозрюють посадовців Міноборони у зловживанні службовим становищем та розтраті військового майна.

За даними слідства, при укладенні договору із забудовником про користування земельною ділянкою на території військового містечка посадовці Західного управління капітального будівництва Міноборони вийшли за межі своїх повноважень.

«Внаслідок зловживань земельна ділянка на території військового містечка №1 вибула із володіння законного користувача та була передана у розпорядження суб’єктам господарювання під забудову. Ринкова вартість даної земельної ділянки становить понад 45 мільйонів гривень», – наголошують у ДБР.

Таким чином ДБР підозрює посадовців Міноборони у зловживанні службовим становищем, підробці документів, розтраті військового майна та недбалому ставленні до військової служби.

Незаконне будівництво на території військового містечка на вул. Княгині Ольги (фото ДБР та громадської ради при ДАБІ у Львівській області)

У ході досудового розслідування накладено арешт на земельну ділянку на території військового містечка із забороною проведення на ній будь-яких підготовчих чи будівельних робіт.

Зазначимо, що на території військового містечка на вул. Княгині Ольги у 2019 році розпочало зводити житловий комплекс ТзОВ «Енерджі плюс Україна», девелопером будівництва є ТОВ «Львівська мрія». Саме з ТзОВ «Енерджі плюс Україна» у листопаді 2016 року підписало угоду на будівництво житла для військових Західне управління капітального будівництва Міноборони. За даними «Наших грошей», суди першої і апеляційної інстанції підтвердили, що т.в.о. керівника Західного УКБ Міноборони Володимир Винарський перевищив під час укладання інвестиційного договору з «Енерджі плюс Україна», бо не погодив його з міністерством.

У травні 2019 року Державна архітектурно-будівельна інспекція оштрафувала ТзОВ «Енерджі плюс Україна» на 3,5 млн грн, оскільки забудовник розпочав роботи без отримання на них дозволів. Окрім того забудовнику скасували містобудівні умови і обмеження, видані міською радою у 2018 році.

За даними бізнес-платформи YouControl, власником «Енерджі плюс Україна» є киянин Павло Тимошенко, директором фірми є Олег Овчаренко. «Львівська мрія» належить львів’янину Андрію Борисову – сину колишнього радника міністра оборони Олега Борисова, та уродженці Дніпра Світлані Тертичній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук