Дефіцит платіжного балансу України зменшився до $27 млн, - НБУ

Сальдо балансу стало позитивним другий рік поспіль

ЕкономікаРоман Ганкевич, 31 березня 20173420
Дефіцит платіжного балансу України зменшився до $27 млн, - НБУ
фото DT.ua
У лютому дефіцит зведеного платіжного балансу зменшився практично до нуля

Платіжний баланс України в січні-лютому поточного року, за попередніми даними, зведено з дефіцитом на рівні $229 млн проти профіциту за аналогічний період минулого року в розмірі $46 млн. Про це повідомляється на сайті НБУ.

За попередніми даними, в лютому дефіцит платіжного балансу України скоротився до $27 млн, що в першу чергу було обумовлено зростанням чистих надходжень за фінансовим рахунком.

При цьому дефіцит рахунку поточних операцій у лютому збільшився до $399 млн в результаті уповільнення зростання експорту.

За інформацією регулятора, зростання обсягів експорту товарів у лютому уповільнилося до 20,9% у річному вимірі, що значною мірою відображало вичерпання тимчасового ефекту низької бази порівняння в січні.

Як повідомлялося, платіжний баланс України в 2016 році зведено з профіцитом на рівні $1,346 млрд, що в 1,6 раза більше профіциту за 2015 рік у розмірі $849 млн. При цьому сальдо балансу стало позитивним другий рік поспіль після негативного сальдо на рівні $13,3 млрд у 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук