Депардьє може очолити неіснуючий Держкомітет виноробства Криму

Депардьє може очолити неіснуючий Держкомітет виноробства Криму

Французькому актору Жерару Депардьє, який отримав громадянство РФ, направили пропозицію стати керівником держкомітету з виноградарства і виноробства в Криму. Пропозиція надійша від депутата Держдуми, керівника "Партії пенсіонерів за справедливість" Ігоря Зотова. Також пропозицію призначити Депардьє на керівну посаду депутат скерував і виконуючому обов'язки глави Республіки Крим Сергію Аксьонову. 

Про це пишуть "Известия" з посиланням на лист депутата Ігоря Зотова до Сергія Аксьонова. 

Держкомітет з виноградарства і виноробства ще потрібно створити. Таку пропозицію Ігор Зотов також сформулював у своєму листі. На його думку, такий комітет обов’язково слід заснувати в структурі уряду Криму. 

Крім того, депутат запропонував проводити на півострові щорічний форум виноробів. На першому форумі пропонується створити асоціацію кримських виноробів. 

Ініціативи депутата підтримали перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Володимир Нікітін і президент Союзу виноградарів і виноробів Росії Леонід Попович. Про реакцію Депардьє та Аксьонова на пропозицію Зотова наразі нічого не відомо. 

Депардьє збирався купити землю на Південному березі Криму ще в 2005 році, однак влада пропонували йому взяти плантації в оренду, що не влаштовувало актора і винороба. У підсумку, як повідомили ЗМІ в квітні 2012 року, йому вдалося домовитися про покупку виноградників біля села Кутове Бахчисарайського району Криму

Згодом влада Криму спростували повідомлення про продаж землі Депардьє. Виявилося, що інформація про угоду була рекламним ходом.

Наразі Депардьє є почесним громадянином мордовського Саранська. У зв’язку із чим інші депутати Держдуми пропонували використати актора в Україні та Європі із пропагандистською метою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук