Через 45 днів кримські підприємства можуть зупинитися через нестачу прісної води

Найбільші підприємства Північного Криму «Кримський Титан» і «Кримський содовий завод» відчувають серйозну нестачу технічної води. Її Запасів вистачить максимум на 45 днів.

Як розповів самопроголошений «міністр промисловості Криму» Андрій Скриннік, проблеми пов'язані з припиненням подачі води через Північно-Кримський канал, передає «Кримське інформаційне агентство».

«Нині підприємства використовують воду з водосховищ, а також за допомогою буріння свердловин. Але цих запасів вистачить максимум на 45 днів. При загальній потребі в 1,5 тис. куб./год зараз використовується до 800 кубів на годину», – заявив Скриннік.

Кримський «уряд» сподівається вирішити проблему за допомогою будівництва опріснювальних заводів.

Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" про приєднання півострова до Росії, який пройшов на фоні окупації півострова.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували «угоду» з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів «референдуму».

21 Березня президент Росії Володимир Путін підписав ці закони, завершивши, таким чином, анексію кримського півострова.

2 липня міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що збитки, завдані Україні анексією Криму, склали 1 трлн 180 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук