Держдума РФ ратифікувала договір про приєднання Криму

Оксана Панчишин, 20 березня 20145380
Держдума РФ ратифікувала договір про приєднання Криму
фото ТСН
Держдума Росії

20 березня Держдума РФ ратифікувала міждержавний договір про прийняття до складу Росії нових суб'єктів – Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя, який було підписано 18 березня в Москві.

«За» проголосували 443 депутати, 1 – проти, інформує РИА Новости.

Президент РФ Володимир Путін напередодні вніс до Держдуми законопроект про ратифікацію договору між Російською Федерацією та Республікою Крим про прийняття в РФ Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів.

Згідно з текстом договору, він тимчасово застосовується з дати підписання і набуває чинності з дати ратифікації. «Договір ґрунтується на вільному і добровільному волевиявленні народів Криму на загальнокримському референдумі, проведеному в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі 16 березня 2014 року, в ході якого народи Криму ухвалили рішення про возз'єднання з Росією», – йдеться у супровідних документах.

Текст договору містить преамбулу і десять статей, у яких викладено положення, що стосуються прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення у складі Росії нових суб'єктів, враховуючи положення про території нових суб'єктів, громадянство населення, органи державної влади цих суб'єктів.

Договір встановлює, що до 1 січня 2015 року діє перехідний період, протягом якого врегульовуються питання інтеграції Криму і Севастополя в економічну, фінансову, кредитну та правову системи і в систему держорганів Росії.

Нагадаємо, 17 березня парламент Криму проголосив незалежність Криму і водночас звернувся до РФ з проханням приєднати Республіку Крим.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук