Депутати Львівської міськради підозрюють магазини зброї у цінових спекуляціях

Депутат Львівської міської ради Остап Іваськевич ініціює створення спеціальної депутатської комісії для перевірки функціонування магазинів зброї у Львові.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міського обранця.

Іваськевич запевнив, що до нього звернулись військовослужбовці, які розповіли про суттєве підвищення цін на військову амуніцію у спеціалізованих магазинах.

«У час, коли країна перебуває у стані неоголошеної війни, коли українська армія відчуває брак військової амуніції, особливо бронежилетів, а деякі бійці змушені самі їх докуповувати, окремі магазини почали безпідставно піднімати ціни на них», - зауважив депутат.

На думку Іваськевича, ця ситуація є неприпустимою і аморальною, тому він ініціює створення депутатської комісії, яка б перевірила складову ціни, а також чи немає спекуляції на ринку товарів, які конче необхідні зараз військовим. 

За його словами, до складу спеціальної комісії мали б увійти члени постійної депутатської комісії бюджету, аудиту і контролю та антимонопольного комітету. У першочергових планах - моніторинг і аудит товарів вітчизняного виробництва у спеціалізованих магазинах зброї та військової амуніції. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук