Депутати Львівської міськради розпочали книжковий флешмоб

СуспільствоН.Т., 18 березня 20165670
Депутати Львівської міськради розпочали книжковий флешмоб

Депутати Львівської міськради 17 березня з нагоди прийняття програми «Львів – місто літератури» розпочали Facebook-флешмоб.

«Навздогін сьогодні прийнятій програмі «Львів – місто літератури» спробуємо з колегою Андрієм Пундором дізнатись, що читають наші депутати у раді нинішнього скликання, бо ніщо не скаже про тебе більше, аніж люди з якими знаєшся і книги які читаєш. Отож флешмоб для обранців: називаєш сам три останні книги які прочитав, та ще три які рекомендуєш прочитати неодмінно», – написала ініціатор флешмобу Юлія Хомчин.

За правилами флешмобу, кожен депутат має залучити до нього двох колег із ЛМР, які мають написати про прочитані книжки.

Наразі лише кілька депутатів взяли участь у флешмобі. Це його інціатори Юлія Хомчин та Андрій Пундор із «Самопомочі», їх колега по фракції Олена Пасевич, а також Юлія Гвоздович з Української галицької партії.

Три останні прочитані книжки Юлії Хомчин: «Гудбай, імперіє» (розмови Володимира Федоріна із Кахою Бендукідзе), «Марсіанські хроніки» Рея Бредбері та «Українська історія/російська політика/європейське майбутнє» Тімоті Снайдера.

Вона також радить прочитати «Будденброків» Томаса Манна, «Тріумфальну арку» Еріха Марії Ремарка та «У пошуках втраченого часу» Марселя Пруста.

Андрій Пундор радить прочитати «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза, «Креативний клас: люди, які змінюють майбутнє» Річарда Флоріди та «Майстра і Маргариту» Михаїла Булгакова.

Три останні прочитані книжки депутата: «Футболономіка» Саймона Купера та Стефана Шиманські; «Хлопчик у смугастій піжамі» Джона Бойна та трилогія «Атлант розправив плечі» Айн Ренд.

Останні прочитані книги Олени Пасевич: «Фіолетова корова» Сета Годіна, «Страх і відвага» Олі Гнатюк та «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку.

Депутатка рекомендує прочитати «Над прірвою в житті» Джерома Селінджера, «Бойню номер п'ять» Курта Вонненгута та «Банальність зла» Ханни Арендт.

Юлія Гвоздович рекомендує читати «Монаха, який продав свій ферарі» Робіна Шарми, «Революцію в освіті» Драйдена Гордона та дослідження Лариси Буракової «Чому Грузії вдалось?».

Три останні прочитані книги депутатки з УГП: «Креативний клас: люди, які змінюють майбутнє» Річарда Флоріди, підбірка історій The Ukrainians та «Папа і бізнесмен» Андреаса Відмера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук