Депутати міськради Івано-Франківська підтримали звернення проти гомосексуалізму в системі освіти

СуспільствоАндрій Стець, 21 червня 20183981
Депутати міськради Івано-Франківська підтримали звернення проти гомосексуалізму в системі освіти
фото КУРС
Депутатів обурили «спроби нав’язувати українському суспільству антиморальні норми»

Депутати міськради Івано-Франківська підтримали звернення до прем'єр-міністра та міністра освіти щодо неприпустимості пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей в системі освіти України. Це відбулося на черговій 20-й сесії, пише місцеве видання «Курс» і наводить текст повного звернення.

У ньому зокрема йдеться, що у депутатів міськради викликали обурення «спроби нав’язувати українському суспільству антиморальні норми одностатевих пар начебто як прояв природності та гуманізму».

За їхніми словами, «пропагування державою та окремими політичними силами гомосексуалізму, публічна демонстрація на парадах та спроби впровадити ці норми у виховання дітей зайвий раз збурюють українське суспільство та підсилюють градус суспільної напруги в країні».

У своєму зверненні вони висловили переконання, що традиційна сім'я є основоположним осередком суспільства.

«Ми з великою тривогою сприймаємо спроби нав'язувати нашим дітям під час їхнього навчання у середній школі чуже національному розумінню поняття про природність одностатевих пар, формування у наших дітей думки, що такі пари є одним із різновидів сім'ї», – йдеться у тексті звернення.

На думку депутатів, такі спроби здійснюються під виглядом викладання предмету «Громадянська освіта» та інших підручників, за якими планують навчати дітей з 1-го вересня 2018 року.

«Ми солідарні із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій щодо неприпустимості впровадження в шкільну освіту так званої гендерної ідеології – відмінної від поняття рівності прав жінок і чоловіків, а також проведення інших згубних для молодого покоління соціальних експериментів за допомогою антидискримінаційної експертизи підручників і освітніх програм», – йдеться у зверненні.

«Нав'язування дітям поглядів про нібито "природність" одностатевих пар є гріхом перед Богом, суперечить Конституції та законодавству України, підриває засади суспільної моралі, створює величезні ризики як для майбутнього української сім`ї, так і українського суспільства в цілому», – зазначають депутати.

Поряд з цим вони висловили низку вимог:

«не допустити поширення в українських школах підручників, що суперечать конституційно визначеному поняттю сім'ї і засадам суспільної моралі

забезпечити розміщення повного тексту всіх підручників, видання яких планується за державний кошт на сайті Міністерства освіти і науки України, для здійснення громадського обговорення та батьківського контролю у процесі проведення експертизи під час конкурсного відбору проектів підручників

змінити напрямок здійснення антидискримінаційної (гендерної) експертизи при Міністерстві освіти і науки України на морально-патріотичний, залучивши також до її проведення фахівців, рекомендованих науковими установами, закладами вищої та післядипломної педагогічної освіти, профільними громадськими організаціями, релігійними організаціями», – йдеться у тексті звернення депутатів міськради Івано-Франківська.

Зазначимо, що паніше міська рада Івано-Франківська вимагала заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук