Депутати Новороздільської міськради виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу

ЛОДА не погодила з місцевою владою та громадою міста земельну ділянку під будівництво заводу

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 11 листопада 201620854
Депутати Новороздільської міськради виступили проти будівництва сміттєпереробного заводу
фото умовне

У п’ятницю, 11 листопада, депутати Новороздільської міської ради зібрались на позачергову сесію через інформацію про наміри ЛОДА будувати сміттєпереробний завод поблизу Нового Роздолу. Як розповів ZAXID.NET депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв, депутати одноголосно проголосували проти будівництва заводу поблизу міста.

«Земельна ділянка, де хочуть будувати сміттєпереробний завод, не узгоджувалась з депутатами та громадою міста. Територія Нового Роздолу і так екологічно навантажена, тут розміщено багато небезпечних речовин, зокрема відходи від сірчаного виробництва, гудрони. Громада Нового Роздолу боїться, що якщо сюди завозитимуть органіку чи якісь побутові відходи, то це вплине на навколишнє середовище», - каже Анатолій Шалаєв.

На сесії був присутній 21 з 27 депутатів, які одноголосно проголосували проти будівництва сміттєпереробного комплексу. За словами Шалаєва, депутати звернуться до Львівської ОДА та ЛОР з відповідним рішенням.

Список депутатів, які виступили проти будівництва, опублікований на сайті міськради Нового Роздолу

Додамо, що вчора, 10 листопада, голова ЛОДА Олег Синютка у програмі ZAXID.NET LIVE заявив, що ЛОДА визначила три земельні ділянки, де будуватимуть сміттєпереробні комплекси. Одна з яких розташована у Миколаївському районі, поблизу Нового Роздолу, площею 15 га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук