ЛОДА визначила три ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу

Конкурс на будівництво планують оголосити через місяць

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 10 листопада 201663270
ЛОДА визначила три ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу
фото умовне
Сміттєпереробний завод у Кельні

До 10 грудня ЛОДА планує оголосити конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині. За словами голови ЛОДА Олега Синютки, замість однієї визначено три земельні ділянки, де може здійснюватись будівництво: у Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районі.

«Наразі уже підготовлена документація для оголошення конкурсу на визначення інвестора для будівництва сміттєперебного комплексу, однією з умов якого буде представлення готового проекту заводу. Кожен потенційний інвестор зможе обирати одну з запропонованих ділянок та давати свої пропозиції щодо способу переробки відходів. Зокрема, є можливості з виготовлення rdf-палива, біодизелю та органічних елементів, які потім будуть захоронюватись», - розповів Олег Синютка на прес-конференції 10 листопада.

Він зазначив, що ЛОДА уже провело переговори з представниками 26 компаній-інвесторів щодо будівництва заводу. Серед них, зокрема «ACCIONA», «Industrial FITON», «Ecodevelop», ТОВ «КліарЕнерджі», «Захід Ресурс», «ГРАД 200».

Місце розташування ділянок. Клікніть для збільшення

Вони зможуть вибрати одну з трьох земельних ділянок та запропонувати свій проект сміттєпереробного заводу. Йдеться, зокрема, про:

- земельну ділянку площею 12,8 га у Яворівському районі
- земельну ділянку площею 15 га у Новому Роздолі, Миколаївський район
- земельну ділянку поблизу с. Брониця, Дрогобицького району, площею 3 га

За словами Синютки, паралельно Львівська мерія має оголосити міжнародний конкурс на виготовлення проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук