Держава має вкласти кошти – тоді прийде інвестор, – мер Львова

Економіка28 грудня 20102110

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що спочатку держава повинна інвестувати в інфраструктуру, а після цього приходить інвестор і вкладає свої приватні кошти.

Про це він повідомив 28 грудня під час брифінгу «Головні події Львова 2010 року».

«Мені подобається розуміння державою, що спочатку держава повинна інвестувати в інфраструктуру і після цього приходить інвестор і вкладає свої приватні кошти. Раніше була така думка, що інвестор має прийти і інвестувати кошти у все: і в дороги, і в комунікації, і в енергетику. Так не буває в світі. Сьогодні ми виправляємо ці помилки», – розповів Андрій Садовий.

За його словами клімат, який сьогодні є в державі, дуже важливий для інвесторів. «Інвестор не інвестує в місто. Він дивиться, якою є ситуація в державі: політична, економічна, які закони прийняті. Тому ми сьогодні не можемо похвалитись, що є багато потужних зовнішніх інвесторів. Сьогодні цю функцію виконує держава, інвестуючи в інфраструктуру. Це робить і місто в останні два роки. І це правильно, тому що дає працю великій кількості людей. Треба залучати кошти, випускати облігації, брати позики, інвестувати, створювати сприятливий клімат, а потім на цей клімат приходить приватний інвестор зі своїми коштами», – додав Андрій Садовий.

Зокрема, мер зазначив, що компанія Nestlé має намір інвестувати в місто близько 26 мільйонів гривень, які розпочнуть освоюватись вже наступного року. Йдеться про кошти на будівництво великого логістичного центру.

Також мер наголосив, що на сьогодні у Львові інвестори вкладають кошти у готелі, зокрема триває будівництво другої черги готелю «Леополіс», модернізація готелю «Київ», розбудовують готель «Вінтаж-бутік», будують готелі на вул. Фредра, Федорова.

Мер також додав, що одна з французьких мереж зацікавлена збудувати у Львові свій брендовий готель.

Як інформував ZAXID.NET , 21 км доріг упродовж 2010 року було капітально відремонтовано у Львові.

Нагадаємо також, що мер Львова пропонує після реконструкції назвати аеропорт «Львів» іменем Короля Данила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук