Держава відновила виплати вкладникам ліквідованого банку «Фінанси та кредит»

Держава відновила виплати вкладникам ліквідованого банку «Фінанси та кредит»
фото Еспресо
Наприкінці 2015 року банк було ліквідовано

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 22 травня відновив виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит». Про це йдеться в повідомленні фонду.

Для отримання коштів вкладники банку з 22 травня 2017 року до 4 липня 2017 включно можуть звертатися до установи банку-агента Фонду – банку «Південний».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутися до установи банку-агента та пред’явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Нагадаємо, банк «Фінанси та Кредит» було засновано в 1990 році. Його основним бенефіціаром виступає український бізнесмен, народний депутат, мажоритарій і CEO гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго.

У зв’язку з невиконанням задекларованих заходів щодо поліпшення ліквідності і відсутністю достатніх дій з боку власника банку для запобігання його неплатоспроможності, а також у зв’язку з невідповідністю вимогам банківського законодавства та нормативно-правових актів НБУ, регулятор відніс банк «Фінанси та Кредит» до категорії неплатоспроможних з 17 вересня 2015 року.

17 грудня НБУ ухвалив постанову про відкликання у нього банківської ліцензії та про його ліквідацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук