Держава заборгувала прикарпатським підприємцям майже 350 млн грн

Економіка8 квітня 20114290

Майже 350 млн грн заборгувала держава прикарпатським підприємцям за повернення податку на додану вартість. З них 250 млн грн мають бути повернені трьом великим бізнес-групам. Решту коштів очікують невеликі фірми, зокрема підприємства зі стовідсотковим іноземним капіталом.

Усю заборгованість податківці мають намір погасити до 2012 року. Вже до кінця квітня у ДПА мають намір розрахуватися із закордонними інвесторами, зазначив голова ДПА в області Віктор Рахміль.

Наразі триває впровадження автоматичного відшкодування ПДВ. Така процедура може бути застосована до фірм, які мають понад 50% експортних операцій, не мають податкової заборгованості, а зарплата в два з половиною рази перевищує мінімальний розмір, пише Вежа FM. Нині цією можливістю мають право скористатись 4 прикарпатські виробництва.

Разом з тим, з квітня змінилася форма звітності для платників ПДВ. Зокрема запроваджено три нові додатки. Відтепер потрібно подавати заяву про відмову постачальника надати покупцю податкову накладну та розрахунок частки податкового кредиту, який використовується в операціях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук