Державному «Укрексімбанку» дозволили реструктуризацію $1,5 млрд боргу

Кредитори державного «Укрексімбанку» продовжили терміни погашення заборгованості по облігаціях, які банк мав погасити у 2015,2016 та 2018 роках, на сім років. Загальна сума реструктуризованого боргу 1,48 млрд доларів. Про це повідомляється на сайті банку.

За інформацією банку, резолюція передбачає не лише продовження строків погашення кожного з випусків облігацій на сім років, але й зміну ставки купона і нові графіки виплат.

Банк зазначає, що завершення реструктуризації облігацій стане позитивним сигналом, який свідчить про довіру іноземних інвесторів до ключових гравців фінансового ринку країни.

Нагадаємо,17 квітня державний банк був на межі дефолту. Про можливість його оголошення повідомила міністр фінансів Наталія Яресько на сесії Міжнародного валютного фонду. Пізніше, керівництво «Укрексімбанку» запропонувало власникам своїх єврооблігацій із терміном погашення 27 квітня 2015 року механізм їх реструктуризації. Банк пропонував погашення 50% основної суми боргу до 27 квітня 2019 року та інших 50% суми основного боргу - протягом 6 років рівними піврічними платежами, починаючи 27 жовтня 2019 року до остаточного погашення 27 квітня 2022 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук