«Держгеонадра» пояснили, чому скасували великий аукціон на нафто-газові спецдозволи

ЕкономікаО.Г., 4 грудня 20143600

Аукціонний комітет «Держгеонадра» скасував проведення сьогоднішнього аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами у Львівській області через публікації у ЗМІ про перемогу непропозорих компаній на аукціонах. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Держгеонадра».

Як пояснив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, який дав вказівку скасувати аукціон, підставою для такого рішення стало обговорення представниками ЗМІ та громадськості питання допуску та перемоги непрозорих компаній на аукціонах з продажу дозволів.

«Ми не можемо не реагувати на ці сигнали і тому вирішили відмінити сьогоднішній аукціон, щоб детально вивчити цю проблему та ухвалити відповідні рішення, в тому числі, що стосуються зміни нормативних актів, що регулюють порядок проведення аукціонів. Скоріше за все, потрібно буде змінювати правила проведення аукціонів щодо критеріїв допуску компаній до участі та умов користування відповідними ділянками надр», - пояснив міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко.

Водночас голова «Держгеонадра» Дмитро Кащук повідомив, що вони вже розробили проект змін до процедури проведення аукціонів, який передбачає надання компаніями-претендентами до участі в аукціоні висновків аудиторських компаній, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також Державної служби фінансового моніторингу.

Як повідомляв ZAXID.NET, сьогодні вранці аукціон було неочікувано відмінено. На ньому планували продати 11 спецдозволів на надрокористування у Львівській області, десять з яких – на нафту і газ. Для участі в аукціоні зареєструвалось 22 компанії. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук