Держказначейство заблокувало 13 млн грн для Львова

Економіка30 грудня 20104066

У Львові непроплаченими через Державне казначейство залишаються понад 13 млн грн міських коштів. Це видатки на фінансову підтримку громадських організацій, ремонт доріг, освіту. Також це ставить під загрозу виплату зарплат працівникам.

Як повідомили в департаменті фінансової політики Львівської міської ради, загальна сума невиплачених платіжних доручень становить понад 13 млн грн, зокрема в спеціальному фонді - 9,1 млн грн, а в загальному фонді – 4,2 млн грн.

Як поінформували ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, ЛМР перерахувала свої кошти для розрахунків із підрядниками та установами на рахунки Державного казначейства, натомість Державне казначейство далі не здійснює проплат підрядникам.

"При наявності грошей у нас на рахунках, казначейство вилучає їх і оплачує свої рахунки. Нам не дають користуватися нашими коштами. То ж про яке місцеве самоврядування може йти мова", – зазначив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

Львівська міська рада закликає Держказначейство не блокувати виконання платіжних доручень міста, щоб не спричинити погіршення фінансового стану підприємств та організацій.

Нагадаємо, лише культурним організаціям Львів заборгував близько 1 млн грн. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий запевняє, що місто проводить постійний розрахунок з громадським організаціями, з якими спільно організовує соціально-культурні проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук