<

Держкіно заборонило «Брат 2» та два серіали

Державне агентство України з питань кіно, керуючись висновками Експертної комісії з питань публічного демонстрування і розповсюдження кіно- і відеофільмів при Держкіно, відмовило ще трьом стрічкам російського виробництва у видачі державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Зокрема мова йде про фільм «Брат-2», який заборонено для кіно-театрального і телевізійного показу, публічного комерційного відео та домашнього відео на всій території України, оскільки він містить сцени, що є принизливими для українців за національною ознакою, а також через некоректність демонстрації цього фільму в час агресії на Сході країни. Тобто фільм не лише не можна показувати в кіно та на телебаченні, але і випускати на DVD та інших носіях.

Також у видачі прокатних посвідчень відмовлено телесеріалам «Із життя капітана Черняєва» та «Павутиння 8». Обидві стрічки містять популяризацію силових структур РФ і формування позитивного іміджу їх представників.

Як зазначив Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко: «Держкіно вважає недоречним демонстрацію цих стрічок в умовах незаконної анексії Криму Росією, а також продовження агресії на Сході України».

Нагадаємо, що Держкіно регулярно відмовляє у видчі прокатних посвідчень російським фільмам та серіалам. Також відомство заборонило фільми та серіали з Михайлом Пореченковим та Іваном Охлобистіним.

Фільм «Брат 2» поставив Сергій Балабанов у 2000 році. Головну роль зіграв Сергій Бодров-молодший. Обидвох уже немає серед живих. Також у саундтреку картини звучить «Океан Ельзи».

Нагадаємо, що після того, як Держкіно заборонило фільм «Тарас Бульба» деякі члени експертної комісії назвали таке рішення неповагою до українських виконавців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук