Держкомпанія «Хліб України» через мільйонні борги шукає на керівні посади волонтерів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 вересня 20154210

80% філій державної акціонерної компанії (ДАК) «Хліб України» перебувають у стадії банкрутства, ліквідації або передачі до управління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація», повідомив новопризначений голова правління компанії Ігор Кобеля.

За словами Кобелі, який до призначення працював першим заступником — виконувачем обов’язки голови правління компанії, сукупна сума боргів ДАК «Хліб України» сягає 700 млн грн.

«Кількість майна, що було відчужено в різні роки, навіть складно порахувати. Ми проведемо комплексну інвентаризацію та будемо в судах відстоювати інтереси держави. Процес тривалий і складний, проте іншого варіанту просто немає. Ліквідація має бути пройдена законним шляхом», – сказав Кобеля, якого цитує Укрінформ.

Крім того, пріоритетами роботи на посаді новопризначений голова правління вважає виплату боргів компанії, насамперед – зарплат співробітникам, своєчасні розрахунки з Пенсійним фондом та бюджетом.

«Вирішення ситуації потребує якісно нового менеджменту та нових підходів до роботи. У той же час у зв’язку з банкрутством та тимчасовою неможливістю платити зарплату запрошую на роботу як спеціалістів галузі, так і волонтерів. По-перше, це реальний шанс навести порядок та зупинити зловживання в державному секторі, по-друге, відмінна можливість спробувати власні сили та отримати антикризовий досвід», – сказав новопризначений керівник ДАК «Хліб України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук