Держлікслужба отримала право ліцензувати медпрепарати

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 21 жовтня 20151620

Кабінет міністрів України закріпив за Державною службою з лікарських засобів (Держлікслужба) повноваження із ліцензування господарської діяльності з виробництва, оптової і роздрібної торгівлі та імпорту лікарських засобів (окрім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Відповідну постанову «Про внесення змін до переліку органів ліцензування» опублікував на сайті уряду.

Цією ж постановою Кабмін визначив Державну службу з контролю за наркотиками (ДСКН) органом ліцензування господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації, ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Держлікслужба, зі свого боку, повідомила на офіційному веб-сайті про відновлення процесу видачі ліцензій на ведення господарської діяльності.

Раніше Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оприлюднило на своєму сайті проект урядової постанови про визначення органами ліцензування Держлікслужби і ДСКН з метою недопущення припинення процесу видачі ліцензій до завершення передання ліцензійних справ із зазначених видів госпдіяльності Державній службі лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Постановою №442 від 10 вересня 2014 року про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади Кабмін створив Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками, реорганізувавши шляхом злиття Держлікслужби та ДСКН. Постановою №609 від 5 серпня 2015 року "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деякі постанови Кабміну України" уряд позбавив Державну службу України з лікарських засобів повноважень органу ліцензування та одночасно передав ці повноваження Державній службі лікарських засобів та контролю за наркотиками, зазначає «Інтерфакс-Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук