Держмитслужба завдає бюджету особливо великих збитків, - Львівська облрада

Економіка17 травня 20118770

Львівська обласна рада звернулася до Президента України, прем’єр-міністра України, СБУ та ГПУ із заявою про скоєння злочину посадовими особами Державної митної служби, які завдали збитки державі в особливо великих розмірах.

У заяві, прийнятій на сесії 17 травня, йдеться про те, що в період з 24 вересня 2010 року по 5 березня 2011 року три фірми – ПП «Веліра», ПП «Стега» і ТОВ «Букпромсервіс» - ввезли в Україну через пункт пропуску «Рава-Руська» контрабандного товару на 5,6 млрд грн. При цьому втрати платежів до бюджету становлять 1 млрд 230 млн грн, - йдеться у заяві.

«Крім цих фірм, контрабанду здійснювали через митні пости «Краківець» та «Ягодин» ще такі фірми: «Моньє», «КемпІС», «СПЕЦПОЛІГРАФ», «ТРТ», «VIST Будпроект», що потребує окремого дослідження. Окремої уваги заслуговує транзит у Придністров’я на фірму «Артекс» (м. Тірасполь) через Ягодинську митницю. Зокрема розслідування потребує оформлення у 2010-2011 роках на Ягодинській митниці цукру без врахування антидемпінгового мита, де втрати бюджету становили понад 200 млн грн», - йдеться у заяві далі

Як зазначили депутати Львівської облради, ознаки контрабанди та зловживання владою вищим керівництвом ДМСУ є явними, оскільки такі масштабні операції не під силу організувати проcтому інспектору чи навіть начальнику митниці без підтримки зверху.

У заяві зокрема наголошується, що вказана вище інформація не стала предметом розслідування комісії з комплексної перевірки на чолі з Юрієм Соловковим.

Відтак депутати звернулися до керівництва держави з проханням вжити вичерпних заходів реагування на заяву про скоєння вказаних злочинів.

Заяву підтримало 77 депутатів.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук