Держстат відзначив зростання української економіки

Зростання ВВП України у першому кварталі 2018 року становило 3,1%

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 травня 20182590
НБУ оцінив зростання реального ВВП України в 2017 році в 2,1%

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) у січні-березні 2018 року збільшився на 3,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Про це повідомили у Державній службі статистики.

Крім того, зростання ВВП у першому кварталі до попереднього кварталу з урахуванням сезонного чинника становило 0,9%.

Нагадаємо, що зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2017 році прискорилося і склало 2,5%, тоді як зростання за 2016-й рік становив 2,4%.

При цьому, НБУ оцінив зростання реального ВВП України в 2017 році в 2,1%.

Як відомо, ВВП - це важливий показник розвитку економіки, який характеризує кінцевий результат виробничої діяльності підприємств у сфері матеріального і нематеріального виробництва. Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими підприємствами для кінцевого використання. Реальний ВВП - це загальний обсяг виробництва, який вимірюється в постійних (базових) цінах. На величину цього показника впливає лише зміна обсягів виробництва. Зростання реального ВВП означає зростання обсягів виробництва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції та розвитку спрогнозував зростання української економіки в 2018 і 2019 роках на 3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук